AAOBOSI 24" Free Standing 176 Bottles Wine Cooler in Stainless Steel with Wood Shelves YC-510B

AAOBOSI 24-inch Freestanding or Built-in Wine Refrigerator with Fashion Look, Quick, and Silent Cooling System
Optimal Dual Zone Refrigerator for Wine Lovers!
| Brand Name | AAOBOSI |
|---|---|
| Model Info | āYC-510B |
| Item Weight | 244Ā pounds |
| Product Dimensions | ā23.54 xĀ 26.96 xĀ 75.79 inches |
| Item model number | āYC-510B |
| Noise | ā45 dB |
| Installation Type | āFree standing |
| Part Number | āYC-510B |
| Form Factor | āStand alone |
| Top Style | āSmooth top |
| Color | āStainless steel and grey |
| Voltage | ā115 Volts |
| Wattage | ā150 watts |
| Connector Type | āBlack and stainless steel |
| Door Hinges | āRight |
| Door Material Type | āStainless Steel and glass |
| Lighting | āLED |
| Shelf Type | Wood |
| Shelves | 15+1 |
| Material Type | āStainless steel; glass |
| Batteries Required? | āNo |
Ā
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns







AAOBOSI 24" Free Standing 176 Bottles Wine Cooler in Stainless Steel with Wood Shelves YC-510B
AAOBOSI 24" Free Standing 176 Bottles Wine Cooler in Stainless Steel with Wood Shelves YC-510B

AAOBOSI 24-inch Freestanding or Built-in Wine Refrigerator with Fashion Look, Quick, and Silent Cooling System
Optimal Dual Zone Refrigerator for Wine Lovers!
| Brand Name | AAOBOSI |
|---|---|
| Model Info | āYC-510B |
| Item Weight | 244Ā pounds |
| Product Dimensions | ā23.54 xĀ 26.96 xĀ 75.79 inches |
| Item model number | āYC-510B |
| Noise | ā45 dB |
| Installation Type | āFree standing |
| Part Number | āYC-510B |
| Form Factor | āStand alone |
| Top Style | āSmooth top |
| Color | āStainless steel and grey |
| Voltage | ā115 Volts |
| Wattage | ā150 watts |
| Connector Type | āBlack and stainless steel |
| Door Hinges | āRight |
| Door Material Type | āStainless Steel and glass |
| Lighting | āLED |
| Shelf Type | Wood |
| Shelves | 15+1 |
| Material Type | āStainless steel; glass |
| Batteries Required? | āNo |
Ā
Original: $2,159.99
-65%$2,159.99
$756.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

AAOBOSI 24-inch Freestanding or Built-in Wine Refrigerator with Fashion Look, Quick, and Silent Cooling System
Optimal Dual Zone Refrigerator for Wine Lovers!
| Brand Name | AAOBOSI |
|---|---|
| Model Info | āYC-510B |
| Item Weight | 244Ā pounds |
| Product Dimensions | ā23.54 xĀ 26.96 xĀ 75.79 inches |
| Item model number | āYC-510B |
| Noise | ā45 dB |
| Installation Type | āFree standing |
| Part Number | āYC-510B |
| Form Factor | āStand alone |
| Top Style | āSmooth top |
| Color | āStainless steel and grey |
| Voltage | ā115 Volts |
| Wattage | ā150 watts |
| Connector Type | āBlack and stainless steel |
| Door Hinges | āRight |
| Door Material Type | āStainless Steel and glass |
| Lighting | āLED |
| Shelf Type | Wood |
| Shelves | 15+1 |
| Material Type | āStainless steel; glass |
| Batteries Required? | āNo |
Ā











