9 Quart/8L EP8 Mini 12V Portable Refrigerator Freezer With Detachable Battery
| ModelĀ | EP8 |
| Capacity | Ā 8L/9Quarts |
| Product Size(L*W*H)Ā | 393*236*443mm |
| PackingSize(L*W*H)Ā | 421*304*498mm |
| NW./G.WĀ | 7.8KG/9.8KG |
| Rated VoltageĀ | DC12V/24V |
| Average Power Consumption | Ā 45W |
| Noise LevelĀ | ā¤45dB |
| Climate Class | Ā T/ST/N/SN |
| Temperature RangeĀ | -C20ā~20ā(-4°F~68) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



9 Quart/8L EP8 Mini 12V Portable Refrigerator Freezer With Detachable Battery
9 Quart/8L EP8 Mini 12V Portable Refrigerator Freezer With Detachable Battery
| ModelĀ | EP8 |
| Capacity | Ā 8L/9Quarts |
| Product Size(L*W*H)Ā | 393*236*443mm |
| PackingSize(L*W*H)Ā | 421*304*498mm |
| NW./G.WĀ | 7.8KG/9.8KG |
| Rated VoltageĀ | DC12V/24V |
| Average Power Consumption | Ā 45W |
| Noise LevelĀ | ā¤45dB |
| Climate Class | Ā T/ST/N/SN |
| Temperature RangeĀ | -C20ā~20ā(-4°F~68) |
Original: $489.99
-65%$489.99
$171.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| ModelĀ | EP8 |
| Capacity | Ā 8L/9Quarts |
| Product Size(L*W*H)Ā | 393*236*443mm |
| PackingSize(L*W*H)Ā | 421*304*498mm |
| NW./G.WĀ | 7.8KG/9.8KG |
| Rated VoltageĀ | DC12V/24V |
| Average Power Consumption | Ā 45W |
| Noise LevelĀ | ā¤45dB |
| Climate Class | Ā T/ST/N/SN |
| Temperature RangeĀ | -C20ā~20ā(-4°F~68) |





















